Επίσκεψη στο Πρωτοδικείο Ρόδου
![](http://2epal-rodou.dod.sch.gr/wp-content/uploads/2019/02/dikasthrio-744x372.jpg)
Τάξη Β’ Οικονομίας
Απαντήθηκαν ερωτήματα των μαθητών από τον δικαστή ανηλίκων κο Κολιούλη, ο οποίος μας έδωσε την ευκαιρία να πραγματοποιήσουμε με την καθοδήγηση του μια εικονική δίκη.
![](http://2epal-rodou.dod.sch.gr/wp-content/uploads/2019/02/DSC_0104-1024x576.jpg)
Τάξη Β’ Οικονομίας
Απαντήθηκαν ερωτήματα των μαθητών από τον δικαστή ανηλίκων κο Κολιούλη, ο οποίος μας έδωσε την ευκαιρία να πραγματοποιήσουμε με την καθοδήγηση του μια εικονική δίκη.